PL EN UA
Strona Główna » Prawo uczelniane » Zarządzenia Rektora » 2015

2015

w sprawie zmiany nazwy Zakładu Politologii i Polityki Regionalnej w Instytucie Nauk Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu więcej »
w sprawie wprowadzenia regulaminu korzystania z siłowni w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnio¬europejskiej w Przemyślu. więcej »
w sprawie prac bilansowych za 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnio¬euro-pejskiej w Przemyślu więcej »
w sprawie powołania Komisji do spraw wyłaniania najlepszych absolwentów za rok akademicki 2014/2015 w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu więcej »
w sprawie ustalenia wysokości świadczeń pomocy materialnej dla studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu więcej »
w sprawie zmian w składzie Instytutowych Komisji ds. Jakości Kształcenia w Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu na rok akademicki 2015/2016 więcej »
w sprawie ustalenia godzin przyjmowania interesantów w dziale kwestury i w dziale kadr Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. więcej »
w sprawie ogłoszenia dodatkowej rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2015/2016, semestrze letnim dla studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu więcej »
w sprawie powołania pełnomocnika Rektora ds. korzystania z infrastruktury badawczej w Państwowej Wyż¬szej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5  »       [strona 1 z 5 - wszystkich aktualności: 52]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!