PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

25 stycznia 2018 r. delegacja PWSW, w składzie rektor dr Paweł Trefler, prorektor dr Sławomir Solecki i kanclerz Tadeusz Krzosek, uczestniczyła w obradach 50 sesji Rady Miejskiej w Przemyślu. Punkt 14 porządku obrad dotyczył podjęcia uchwały w sprawie zawarcia porozumienia o współpracy pomiędzy Gminą Miejską Przemyśl, a Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską w Przemyślu. więcej »
Państwowa Wyższa Szkołą Wschodnioeuropejska w Przemyślu (partner wydarzenia) zaprasza na spotkanie z dziennikarką i historykiem sztuki Małgorzata Czyńską, autorka książki "Dom polski. Meblościanka z pikasami" (Wyd. Czarne). Organizatorami spotkania są: Wydawnictwo Czarne oraz Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej. Rozmowę na Scenie Bunkier, 30 stycznia (wtorek), od godziny 17:00, poprowadzi Tomir Mazur. Wstęp wolny! więcej »
23 stycznia 2018 roku w Kolegium Technicznym miało miejsce tradycyjne spotkanie opłatkowe wspólnoty akademickiej PWSW w Przemyślu. więcej »
Poniedziałkowy wieczór (22.01.2018) w Domu Studenta PWSW wypełniło spotkanie studentów z JM Rektorem PWSW dr. Pawłem Treflerem oraz przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Spotkanie miało charakter informacyjny, prewencyjny, a młodzież została ostrzeżona przed najczęściej popełnianymi wykroczeniami i przestępstwami. więcej »
Msza święta w intencji o Boże błogosławieństwo na czas zimowej sesji egzaminacyjnej - przyjdź z indeksem. Kościół Ojców Reformatów w Przemyślu (ul. Jagiellońska) niedziela, 28 stycznia 2018 r., godz. 13.30. więcej »
16 stycznia 2018 r. odbył się organizowany po raz pierwszy w PWSW Festiwal Kolęd Pogranicza. Mogliśmy wysłuchać kolęd tradycyjnych oraz dawnych, dziś już właściwie zapomnianych, a wykonywały je zespoły folklorystyczne z Polski i z Ukrainy. Istotną część Festiwalu stanowiła konferencja naukowa na temat kolęd i pastorałek na pograniczu polsko-ukraińsko-słowackim. więcej »
Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów i studentów do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji „Transformacja bezpieczeństwa międzynarodowego: uwarunkowania, zagrożenia i wyzwania”, która odbędzie się w dniach 22-23 marca 2018 r. we Lwowie. więcej »
W dniach 11-13 stycznia 2018 r. JM Rektor PWSW dr Paweł Trefler przebywał na Ukrainie, odwiedzając polskie szkoły i organizacje w Czortkowie, Czerniowcach, Storożyńcu i Pance. Celem wizyty było podtrzymanie wieloletniej współpracy z partnerami naszej Uczelni i nawiązanie nowych kontaktów. więcej »
Samorząd Studentów PWSW w Przemyślu w dniach 15 - 26 stycznia 2018 roku prowadzi zbiórkę karmy oraz akcesoriów dla zwierząt. Zbiórka prowadzona jest dla zwierzaków ze schroniska w Orzechowcach. Dary będzie można zostawić w kolegium Wschodnim (portiernia) oraz Kolegium Technicznym (pok. 3.11 III piętro) więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu zaprasza studentów/studentki wszystkich kierunków do udziału w projekcie "Twój pewny krok na ścieżce kariery - rozwój wysokiej jakości usług Akademickiego Biura Karier PWSW w Przemyślu wsparciem zawodowego startu studentów" więcej »
Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu serdecznie zaprasza profesorów, wykładowców, pracowników i studentów oraz gości na tradycyjne spotkanie opłatkowe wspólnoty akademickiej PWSW. Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2018 roku o godzinie 15:00 w sali 1.28 (parter Kolegium Technicznego). więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 100 - wszystkich aktualności: 1191]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!