PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

Projekt jest skierowany do grupy 570 osób będących w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy oraz posiadających największe potrzeby w dostępie do edukacji, deklarujących z własnej inicjatywy chęć podnoszenia, uzupełniania i potwierdzania umiejętności z języka angielskiego. W ramach projektu oferujemy bezpłatne szkolenie z języka angielskiego trwające 240 godzin na poziomie A1+A2 lub poziomie B1+B2 z materiałami dydaktycznymi: podręczniki i ćwiczenia oraz akredytowanym egzaminem. więcej »
W dniach od 13 do 17 listopada br. odbywa się cykl zajęć dla uczniów w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości" organizowanego przy współpracy Akademickiego Biura Karier Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu z Zespołem Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu . więcej »
Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszej uczelni. Uzyskaliśmy dofinansowanie ze środków PO WER w ramach projektu „Twój pewny krok na ścieżce kariery - Rozwój wysokiej jakości usług Akademickiego Biura Karier PWSW w Przemyślu wsparciem zawodowego startu studentów". więcej »
Konferencja: Biznes i Edukacja w IT - modele przyszłości.Forum współpracy sektora IT z edukacją więcej »
28.09.2017, 07:35
Konferencja SUPER M to wyjątkowa okazja spotkania z najwyższej klasy specjalistami mentoringu w Polsce i na świecie. Gościem specjalnym będzie prof. David Clutterbuck, guru mentoringu i jego niestrudzony promotor, współzałożyciel i Ambasador Specjalny European Mentoring and Coaching Council. więcej »
Do końca października trwa „sezon na stypendia” – okres, w którym otwarte są nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl. więcej »
Gen Europy to doskonałe miejsce do poszerzenia wiedzy o procesach, które na naszych oczach dzieją się w Unii Europejskiej i w polityce zagranicznej. Oferujemy współpracę z doświadczonymi analitykami w zróżnicowanym gronie uczestników. Gen Europy daje szanse pogłębienia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności analitycznych. To także wyjątkowa okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi ze świata polityki, kultury, mediów. więcej »
Bezpłatne szkolenie z języka angielskiego trwające 240 godzin na poziomie A1+A2 lub poziomie B1+B2 z materiałami dydaktycznymi. więcej »
Kariera w Finansach i Bankowości – rocznik wydawany w języku polskim, skierowany do studentów i absolwentów kierunków finansowo-biznesowych wchodzących na rynek pracy. więcej »
Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił III edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych. więcej »
Nabór do służby przygotowawczej w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej więcej »
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w swojej ofercie posiada preferencyjne pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pożyczka skierowana jest między innymi do studentów, jak również do osób pracujących, bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, zamieszkujących tereny województwa podkarpackiego. Pożyczkę można przeznaczyć na cele inwestycyjne i obrotowe. więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 13 - wszystkich aktualności: 155]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!