PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

12.05.2017, 09:01
Ruszyła VI edycja konkursu BE THE BEST dedykowanego studentom z całej Polski. więcej »
Program stypendialny DBU ma na celu profesjonalne zawodowe kształcenie polskich przyszłych kadr ochrony środowiska oraz zdobycie doświadczenia zawodowego, które ułatwi młodym absolwentom rozpoczęcie kariery w dynamicznie rozwijającym się sektorze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. więcej »
Jak myślisz dlaczego najsłynniejsza brytyjska premier Margaret Thatcher pobierała lekcje u specjalisty od emisji głosu? Dlaczego tak ważne jest nie tylko CO mówimy, ale także JAK to robimy? więcej »
Ruszyła XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego. więcej »
Trwa nabór na praktyki przy Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdroju i Festiwalu Biegowym. więcej »
Ukazało się wydanie Wiosna 2017 Przewodnika HR SEMESTRu więcej »
Pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego już za nami. więcej »
STUDENCI INŻYNIERII TRANSPORTU I LOGISTYKI ORGANIZUJĄ UCZELNIANE I SZKOLNE ZAWODY W DREZYNKOWANIU więcej »
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z pierwszego szkolenia w cyklu "Potęga umysłu" więcej »
27.02.2017, 15:07
Przewodnią ideą Camp America jest wymiana kulturalna: umożliwienie studentom z całego świata swobodnego zwiedzania USA oraz poznania codziennego życia Amerykanów, poprzez spędzenie wakacji wśród nich. Pobyt i praca w USA w środowisku Camp America umożliwiają zapoznawanie się z wartościami i poglądami amerykańskich rówieśników, a co za tym idzie - wzrost wzajemnego zrozumienia. więcej »
Już jest Poradnik Praca.pl 2017, czyli rzeczowe informacje dotyczące planowania i budowania własnej marki oraz pomysły na to, jak i gdzie szukać pracy. więcej »
Startuje Konkurs wiedzy o CSR organizowany przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 13.02 - 06.03 br. licealiści/stki oraz studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu. Celem Konkursu CSR jest upowszechnianie idei społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) oraz wspieranie osób, które są zainteresowane pogłębianiem wiedzy na ten temat. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 3 z 13 - wszystkich aktualności: 155]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!