PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

Stowarzyszenie B-4 prowadzi stały program płatnych staży skierowany do studentów i absolwentów. więcej »
Euro-Forum zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych kursach języka angielskiego i niemieckiego w ramach projektu „Centrum Kompetencji Językowych" więcej »
07.02.2017, 11:17
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, serdecznie zaprasza nauczycieli do udziału w cyklu szkoleń pt. „Potęga umysłu”, zorganizowanych przez pracowników PWSW, przy współpracy z międzynarodową firmą Capitol, V.I.G. SA, partnera instytucjonalnego Instytutu. więcej »
Konkurs Artystyczna Podróż Hestii jest dla uczestników szczególnym momentem spotkania z oceną pozaakademicką, momentem przedstawienia siebie i własnej wizji sztuki szerszemu odbiorcy. więcej »
Program TopMinds to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators oraz Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Jest to program szkoleniowo-mentoringowy skierowany do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej. więcej »
Bezpłatne szkolenie online (webinar) ,,Ucz się 7x szybciej, dzięki 3 prostym sposobom” więcej »
12.01.2017, 13:30
Przypominamy,iż pomimo zakończenia wszystkich szkoleń i warsztatów związanych z projektem "Czas na staż" Studencki Punkt Obsługi Innowatora w Akademickim Biurze Karier pozostaje do Państwa dyspozycji. więcej »
12.01.2017, 13:01
Warsztaty kreatywne - ostatnie spotkanie w ramach projektu "Czas na staż" już za nami. więcej »
05.01.2017, 14:48
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" zaprasza do udziału w projekcie "Zatrudnij siebie". więcej »
05.01.2017, 14:34
Masz pomysł na własny biznes? Chcesz otworzyć własną firmę? Zajrzyj tutaj. więcej »
Działasz w obszarze edukacji globalnej lub pokrewnej? A może jesteś lokalnym/ą aktywistą/tką zainteresowanym/ą tymi tematami? Szukasz intensywnego oraz rozwijającego programu opartego na krytycznej refleksji i doświadczeniu pracy w krajach globalnego Południa? Polska Akcja Humanitarna zaprasza do kolejnej edycji programu GLEN. W tym roku szukamy w Polsce 6 uczestników/czek. Na zgłoszenia czekamy do 12 stycznia 2017 roku. więcej »
19.12.2016, 15:55
Spotkania edukacyjno - informacyjne dotyczące projektu CZAS NA STAŻ w kategorii STUDENT zakończyły się 16 XII 2016 r. Wszystkim, którzy wzięli w nich udział bardzo dziękujemy za zainteresowanie, a tych, którzy nie mogli w nich uczestniczyć, zapraszamy do Studenckiego Punktu Obsługi Innowatora w Akademickim Biurze Karier, Kolegium Techniczne, pok. 1.27. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 13 - wszystkich aktualności: 155]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!