PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na spotkanie w ramach Cyklu warsztatów akademickich PRACA W WAKACJE, LEGALNIE I BEZPIECZNIE - UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE W PRAKTYCE. Warsztaty odbędą się w piątek 20 maja 2016 roku o godzinie 12:00 w Kolegium Wschodnim PWSW w sali 112 (I piętro) - ul. Książąt Lubomirskich 4. więcej »
17.05.2016, 14:36
Obecnie firma oferuje praktyki studentom kierunków: Ochrona Środowiska; Business Management; Ekonomia; Finanse i Rachunkowość; Logistyka; Zarządzanie; Informatyka; Geografia; Geoinformatyka; Gospodarka przestrzenna; Administracja, Architektura Krajobrazu; Inżynieria Środowiska; Transport; Architektura i Urbanistyka; Budownictwo; Doradztwo w Obszarach Wiejskich; Chłodnictwo; Geodezja i Kartografia; Transport i Logistyka; Architektura; Anglistyka; Rusycystyka; Ukrainistyka; Germanistyka; Romanistyka oraz Filologia Niderlandzka. więcej »
Ukazało się najnowsze e-wydanie Przewodnika "Praca dla Studenta" Magazynu SEMESTR. więcej »
Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie- wizjonerzy? Zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji! więcej »
W dniu 8 kwietnia 2016 roku Fundacja im. Lesława A. Pagi organizuje VI Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych Rynku Kapitałowego. więcej »
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Rzeszowie oraz DANMAR COMPUTERS we współpracy z partnerem zagranicznym YouNet z siedzibą w Bolonii we Włoszech rozpoczyna realizację projektu „KOMPAS - KOMpleksowy Projekt wsparcia i Adaptacji Społecznej podkarpackich NEET". Okres trwania rekrutacji: 02.03.2016 - 15.03.2016 więcej »
Strona: ««  «  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »  »»     [strona 6 z 13 - wszystkich aktualności: 155]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!