PL EN UA
Strona Główna » Inżynieria środowiska » Aktualności

Aktualności

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, że zespół badaczy z prof. Januszem Tomaszkiem jest wśród laureatów konkursu „Innowacje WOD-KAN 2017”. więcej »
Kierownik Zakładu Inżynierii środowiska Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu prof. dr hab. inż. Janusz Tomaszek w uznaniu zasług otrzymał ... więcej »
Do piątku 31 marca 2017 można składać WSTĘPNE DEKLARACJE o przystąpieniu do programu 6-miesięcznych płatnych praktyk zawodowych. Jeszcze w tym semestrze ogłoszony zostanie drugi nabór na praktyki. Tym razem będzie to propozycja skierowana dla studentów I i II roku Inżynierii Środowiska i studentów innych kierunków. SPOTKANIE INFORMACYJNE w sprawie drugiego naboru do programu odbędzie się we wtorek 28 marca o godz. 16.00 w sali nr 1.34 w Kolegium Technicznym PWSW. więcej »
Spotkanie studentów programu Erasmus/ Erasmus meeting W ramach programu Erasmus zawitało na naszą uczelnie kilku studentów zagranicznych, m.in. studentka z Turcji, która odbędzie semestr letni w Instytucie Nauk Technicznych na kierunku BiPŻ. więcej »
Szanowni Studenci, Informujemy, że już wkrótce rusza rekrutacja w ramach programu Erasmus+ w PWSW na rok akademicki 2017/2018. Szczegóły na ulotce poniżej. więcej »
Study Foreign Languages (Studium Języków Obcych - SJO) announces subscriptions for lectureship Foreign language is addressed to students of our university, who want to raise their level of competence in this field. Lektorat jest adresowany do studentów naszej uczelni, którzy chcą doskonalić język polski. więcej »
W dniu 8 lutego br. odwiedziliśmy Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku. Po prezentacji kierunków technicznych, uczniowie wysłuchali wykładu dr inż Grzegorza Kasprzyka pt "Odnawialne źródła energii". więcej »
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych ogłasza zapisy na lektorat praktycznej nauki języka polskiego dla studentów z zagranicy. więcej »
Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką do wspólnego śpiewania kolęd w dniu 16 stycznia 2017 roku (Kolegium Nowe - godzina 18:00) więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4  »       [strona 1 z 4 - wszystkich aktualności: 40]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!