PL EN UA
Strona Główna » Uczelnia » Stowarzyszenie » Aktualności

Aktualności

27.09.2017, 11:59
W dniach 17-22 września 2017 r. w siedzibie przemyskiej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w ramach projektu pt. „Znane i nieznane - wspólne dziedzictwo polsko-ukraińskiego pogranicza - jego wpływ na budowanie współczesnych więzi społecznych" odbył się cykl warsztatów dla dziennikarzy i członków NGO z Ukrainy. więcej »
Relacja z "GRY O FORT" więcej »
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół PWSW zaprasza wszystkich chętnych do udziału w epickiej grze terenowej GRA O FORT. Do wygrania cenne nagrody (m.in. tablety). Szczegóły tutaj... więcej »
Czy czytanie jest nudne? Czy najczęściej uprawianym przez Polaków sportem są skoki... po kanałach TV? Czy bibliotekarka to pani w mocno średnim wieku, w okularach zasłaniających pół twarzy i ubrana w ponaciągany, za duży sweter? Co, jeśli na powyższe pytania trzykrotnie usłyszymy odpowiedź NIE?! Czy wylecimy z jakiegoś talent show i będziemy musieli szukać szczęścia gdzie indziej? Nie w tym przypadku. Złamiemy co najwyżej stereotypy powszechnie panujące w narodzie, albo te nieśmiało kiełkujące w niektórych głowach. więcej »
8 listopada br. w Instytucie Mechatroniki PWSW w Przemyślu zostało podpisane porozumienie o współpracy w ramach partnerstwa na rzecz wspierania edukacji regionalnej... więcej »
Wraz z początkiem lipca 20 dzieci z terenu Przemyśla rozpoczęło wakacje, uczestnicząc w Półkolonii Letniej „Odpoczywaj z nauką". Półkolonia została zorganizowana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół PWSW i została dofinansowana przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie dzięki napisaniu projektu przez członków Stowarzyszenia. Propozycja tygodniowego wypoczynku (1-5.07.2013) skierowana została do dzieci w wieku 10-13 lat (klasa IV-VI) z terenu województwa podkarpackiego, a wszystkie zajęcia i zabawy odbywały się na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. więcej »
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej ogłasza nabór dzieci do udziału w półkolonii „Odpoczywaj z nauką", która odbędzie się na terenie PWSW w Przemyślu w terminie: 1 lipca - 5 lipca 2013 r. Do uczestnictwa zapraszamy dzieci w wieku 10-13 lat (klasa IV-VI) z terenu województwa podkarpackiego. więcej »
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!