PL EN UA
Strona Główna » Stosunki międzynarodowe » Aktualności

Aktualności

Koniec roku akademickiego, szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Pora więc na podsumowania i nagrody. Do takich należało poniedziałkowe spotkanie (12.06) zorganizowane przez dr Małgorzatę Kuźbidę (kierownika Zakładu Stosunków Międzynarodowych), podczas którego uczestnicy warsztatów zatytułowanych "Potęga umysłu" odebrać mogli zasłużone certyfikaty. Szczęśliwymi posiadaczami owych certyfikatów, ale przede wszystkim otwartych umysłów, jest młodzież z IV Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu wraz z wychowawczynią Panią mgr Beatą Jaszczyszyn. Gratulujemy! więcej »
Polecamy udział w Forum Młodych Liderów. Jeśli jesteś studentem/studentką dla Twojej przyszłej kariery zawodowej udział w Forum może być momentem przełomowym. To tutaj pojawią się największe autorytety świata polityki, nauki i biznesu, a także liderzy organizacji pozarządowych, których misją jest zmienianie świata. więcej »
Zachęcamy do przeczytania wywiadu z naszą studentką Wiktorią Czubą. Artykuł z gazety "Kurier Galicyjski" pt. "Młodzież polska i ukraińska chce poznawać siebie nawzajem" więcej »
Koło Młodych Dyplomatów zaprasza na ognisko które odbędzie się w Parku Lubomirskich 12 czerwca 2017 o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy. więcej »
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rozdania nagród w konkursie organizowanych przez nasz kierunek więcej »
Koło Naukowe Młodych Dyplomatów zaprasza do udziału w konferencji „Młodzież w społeczeństwie post-transformacyjnym”. Konferencja odbędzie się w siedzibie PWSW w pałacu Lubomirskich w dniach 30-31 maja 2017 w Przemyślu więcej »
Dzisiaj na Uniwersytecie Rzeszowskim została zorganizowana debata studencka pt. „Polska – Ukraina: wspólnie w Europie”. W debacie udział wzięli studenci PWSW z Rektorem Uczelni dr Pawłem Treflerem. Warto dodać, że STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE reprezentowała Pani MARIA BANIT ( z rodziny polskiej z Gródka Chmielnickiego) i doskonale sobie poradziła w roli uczestnika panelu wraz innymi studentami PWSW - jesteśmy z niej bardzo DUMNI :) Pierwsze szlify dyplomatycznej debaty ma za sobą !!! więcej »
Kilkudziesięciu studentów PWSW w roku akademickim 2016/2017 wyjechało na studia zagraniczne do uczelni partnerskich. Przebywali między innymi w Hiszpanii, Estonii, Portugalii, Słowacji, na Węgrzech, w Turcji i w Macedonii. więcej »
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii zaprasza na wykład Pani Heleny Bats wicedyrektor szkoły polskiej w Gródku Chmielnickim na Ukrainie pt. "Polska mniejszość na wschodzie i jej aktywność społeczna" Wykład odbędzie się w poniedziałek 15 maja 2017 o godz. 11 w sali 225 (Kolegium Wschodnie) więcej »
24.04.2017, 09:49
Zapraszamy wszystkich chętnych do Tarnowa w dniach 24-25 kwietnia na 10 Forum Inwestycyjne więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 15 - wszystkich aktualności: 171]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!