PL EN UA
Strona Główna » Student » Samorząd Studentów » Aktualności

Aktualności

Szanowni Państwo, W związku z możliwością składania przez studentów, zamieszkujących w Gminie Miejskiej Przemyśl, wniosków w ramach „Przemyskiego Programu Stypendialnego”,Informujemy, iż wnioski winny być składane w sekretariatach instytutów do 31.10.2017 roku do godz. 11.00. Następnie całościowo dostarczone do Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu więcej »
06.06.2017, 11:34
Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie przedmedyczne, które odbędzie się 8 czerwca, w czwartek o godzinie 8.00 w sali 2.25 (Kolegium Techniczne). Zapraszamy :)) więcej »
Wiosenna edycja Wampiriady PWSW składała się z prelekcji na temat krwiodawstwa wygłoszonej 24 kwietnia 2017 roku przez Pana Zdzisława Wójcika, odznaczonego kryształowym sercem Zasłużonego Honorowego Krwiodawcę, oraz z samej akcji oddawania krwi, która odbyła się dzień później, 25 kwietnia. Przed godziną 9.00 przyjechał z Rzeszowa krwiobus, w którym chętni po wypełnieniu kwestionariuszy i pozytywnym przejściu badań mogli oddać innym cząstkę tego, co mają w sobie najcenniejszego, krew - dar życia. Atmosfera była świetna, humory dopisywały, podobnie jak pogoda. Na strudzonych krwiodawców czekały pyszne ciasteczka oraz woda i napoje bądź wzmacniająca kawa. W sumie zarejestrowało się 30 chętnych, z czego krew zdołało oddać 17 osób, oddano w sumie 7,65 litra krwi. Akcja zakończyła się po godzinie 13, a wśród krwiodawców zostały rozlosowane upominki z Działu Promocji PWSW w postaci kubka termicznego, pendrive'ów oraz powerbanków. Do zobaczenia na jesieni! :) więcej »
23.04.2017, 23:37
Zapraszamy na Wampiriadę, szczegóły na plakacie. więcej »
Zbiórka żywności dla zwierząt ze Schroniska w Orzechowcach. więcej »
W najbliższy wtorek, to jest 7 marca o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie URSS ze starostami roków. Miejscem spotkania będzie sala 2.25 umiejscowiona na pierwszym piętrze w Kolegium Technicznym. więcej »
Pragniemy poinformować, że spotkanie Uczelnianej Rady Samorządu Studentów ze starostami odbędzie się w najbliższy piątek (20 stycznia) o godzinie 14.00 w sali nr 10 (pałac). więcej »
Godziny konsultacji, zapraszamy! :) więcej »
Protokół z posiedzenia URSS, na którym podjęto Uchwałę nr 1/2017 w sprawie podziału obowiązków i kompetencji członków Zarządu URSS, Uchwałę nr 2/2017 w sprawie dyżurów/konsultacji członków URSS dla studentów PWSW oraz omówiono sprawę nowego Regulaminu Samorządu Studentów i Juwenaliów 2017. więcej »
Uprzejmie informujemy, że najbliższe posiedzenie URSS odbędzie się 9 stycznia (poniedziałek) 2017 roku w sali 3.11 (drugie piętro, Kolegium Techniczne). Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy. więcej »
Strona: 1 | 2  »       [strona 1 z 2 - wszystkich aktualności: 14]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!