PL EN UA
Strona Główna » Lingwistyka stosowana (angielsko-ukraińska) » Co nowego?

Co nowego?

Uczniowie szkół Podkarpacia podczas tegorocznych Dni Nauki PWSW wyróżnili Lingwistykę stosowaną (angielsko-ukraińską) w konkursie na najatrakcyjniejsze stoisko. Dziękujemy i zapraszamy na studia! więcej »
Konkurs skierowany jest do uczniów klas ponadgimnazjalnych, zainteresowanych problematyką historii i kultur mniejszości narodowych i etnicznych regionu Podkarpacia. Celem przedsięwzięcia jest promowanie wielości i bogactwa kulturowego naszego regionu. więcej »
Wiosenny Erasmus – fotorelacja z wyjazdu do Bratysławy! Studentki II roku Lingwistyki stosowanej (angielsko-ukraińskiej). więcej »
Brusno – (nie)istnienie w kamieniu, to druga książka Stowarzyszenia Magurycz, którą mamy przyjemność oddać w Państwa ręce. Jest ona wynikiem wielomiesięcznych starań poszukiwawczo-badawczych, które zrealizowaliśmy w ramach projektu o nazwie "Zapomniane cmentarze – ludowa sztuka sepulkralna i obrzędy pogrzebowe", współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. więcej »
Student III roku Lingwistyki stosowanej Mateusz Mościszko zajął pierwsze miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym z Języka Ukraińskiego. więcej »
Studentki II roku Lingwistyki stosowanej (angielsko-ukraińskiej) na Uniwersytecie Mateja Bela (Słowacja). Półroczny pobyt w Bańskiej Bystrzycy studentki realizują w ramach programu Erasmus. Urokliwe miasto plus międzynarodowe towarzystwo studentów z Włoch. Francji Niemiec plus lokalne przysmaki – czego chcieć więcej! więcej »
Gdy media w Polsce wrzały od informacji o starciach na ulicy Hruszewskiego, obrazów pobitych i zaginionych bez wieści oraz od pytań – „co dalej?” postanowiłam w sposób bezpośredni włączyć się w trwający od 21 listopada ukraiński rytuał przejścia od dyktatury do demokracji. więcej »
Strona: 1 | 2  »       [strona 1 z 2 - wszystkich aktualności: 21]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!