PL EN UA
Strona Główna » Erasmus+ » Erasmus na PWSW - nowości

Erasmus na PWSW - nowości

18.12.2017, 12:50
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu podpisała dwie nowe umowy międzynarodowe, z budapesztańskim Uniwersytetem Katolickim Petera Pazmany oraz Politechniką Bukaresztańską. więcej »
Wyjeżdżają do Portugalii, Estonii, Chorwacji, Węgier i wielu innych krajów. Spędzają semestr za granicą, ucząc się lub pracując w zaprzyjaźnionych instytucjach. W Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu wymiana międzynarodowa Erasmus + działa od 7 lat. Od tego czasu ponad setka studentów wyjechała z uczelni za granicę do kilkunastu krajów Unii Europejskiej i krajów partnerskich takich jak Turcja i Macedonia. więcej »
W 2017 roku obchodzimy 30-lecie programu Erasmus również na PWSW. W rekrutacji na wyjazdy na studia zagraniczne do uczelni partnerskich wzięła w jubileuszowym, 2017 roku rekordowa liczba 52 studentów PWSW. Najodważniejsi z naszej akademickiej braci oceniani byli za średnią ocen oraz zdolności językowe. Maksymalna liczba punktów, którą można było uzyskać w procesie rekrutacji, wynosiła 100. Trzy pierwsze miejsca uzyskali studenci Instytutu Sztuk Projektowych PWSW. Komisja Rekrutacyjna serdecznie gratuluje im oraz Instytutowi wspaniałych studentów! więcej »
Strona: 1 | 2  »       [strona 1 z 2 - wszystkich aktualności: 17]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!