PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Praca, staż, praktyka

Praca, staż, praktyka

14.12.2017, 15:26
Analityk rynku transportowego więcej »
Poszukujemy osób chętnych do przeprowadzania ankiet telefonicznych, w oparciu o zdalne logowanie się do firmy z osobistego komputera -możesz współpracować z nami z każdego miejsca w Polsce. Wymagane jest odbycie jednodniowego, bezpłatnego szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie. więcej »
Firma Upper Job Sp. z o. o. poszukuję studentów do pracy w Przemyślu: Ankieter z językiem UKRAINSKIM/ROSYJSKIM! Праця для студентів ! Рекрутер зі знанням української та російської мови! więcej »
Oferta dla studentów i absolwentów PWSW - udział w projekcie badawczym pt. "Zjawisko eurosieroctwa w województwie podkarpackim" więcej »
07.09.2017, 07:30
Bean&Buddies to lokalny producent świeżo palonej kawy. Nasza palarnia znajduje się na terenie województwa mazowieckiego, a część pomysłów i receptur ma swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Bean&Buddies działa od 2013 roku i ma już klientów w Szwecji, Hiszpanii, Norwegii i Francji. więcej »
04.09.2017, 07:57
Pracownia Analiz Społecznych IPSYLON poszukuje ok. 20 ankieterów do realizacji badania społecznego na obszarze Podkarpacia. więcej »
Firma KAZAR poszukuje osób na stanowisko handlowiec/sprzedawca salonu Kazar. więcej »
27.07.2017, 08:38
Job offers for multilingual specialist with no additional experience więcej »
Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 54 - wszystkich aktualności: 644]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!