PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Praca, staż, praktyka

Praca, staż, praktyka

Specjalista ds. Procesu ze znajomością języka niemieckiego - miejsce pracy: Katowice więcej »
Specjalista ds. Procesu w Zespole Podatkowym ze znajomością języka niemieckiego - miejsce pracy: Katowice więcej »
Specjalista ds. Procesu z językiem angielskim - miejsce pracy: Katowice więcej »
05.07.2017, 15:26
Zostań Au Pair (opieka nad dziećmi) w Wielkiej Brytanii więcej »
30.06.2017, 15:02
Firma Unilever Polska S.A. do fabryki lodów Algida w Baninie k. Gdańska poszukuje młodych osób, które na okres wakacji wspomogą dział produkcji. więcej »
D.A. Korbut jest Generalnym Przedstawicielstwem TimoCom Soft- und Hardware GmbH, na Polskę, Kraje Bałtyckie i WNP. Naszym klientom z branży TSL oferujemy największą platformę transportową w Europie. Firma w Pile istnieje na rynku od ponad 15 lat, zatrudniając około 50 osób. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. weryfikacji z językiem litewskim (miejsce pracy: Piła, Polska) więcej »
D.A. Korbut jest Generalnym Przedstawicielstwem TimoCom Soft- und Hardware GmbH, na Polskę, Kraje Bałtyckie i WNP. Naszym klientom z branży TSL oferujemy największą platformę transportową w Europie. Firma w Pile istnieje na rynku od ponad 15 lat, zatrudniając około 50 osób. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem litewskim (miejsce pracy: Piła, Polska) więcej »
Jesteś osobą kreatywną? Każdego dnia szukasz nowych możliwości, masz otwartą głowę i lubisz pracować w zespole przerzucającym się pomysłami? Chcesz się rozwijać? Szybko i efektywnie radzisz sobie z nowymi sytuacjami? Z łatwością obsługujesz komputer? Pozytywnie podchodzisz do powierzonych zadań? Chcesz pomagać ludziom w znajdowaniu pracy za granicą? Jesteś osobą komunikatywną i rozmowy telefoniczne nie stanowią dla Ciebie problemu? Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK... To dział HR w ABC Work jest właśnie dla Ciebie. więcej »
Agencja Pracy Tymczasowej ANTER GROUP SP. Z O.O. poszukuje osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekun osób starszych więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 3 z 54 - wszystkich aktualności: 644]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!