PL EN UA
Strona Główna » Stosunki międzynarodowe » Program studiów

Program studiów

banerprogstudiow.gif

Stosunki międzynarodowe to częsty wybór kandydatów na studia.Kierunek jest interdyscyplinarny, pozwala na podjęcie pracy w różnych zawodach. Wymaga od studentów zdolności analitycznych, znajomości języków i zorientowania w aktualnych wydarzeniach na całym świecie.

Dlaczego warto studiować Stosunki Międzynarodowe w PWSW

 

  1. Umiejętnie łączymy wiedzę praktyczną z teoretyczną

  2. Program studiów jest dopasowany do potrzeb i oczekiwań stawianych przez wielu pracodawców

  3. Nasza kadra to ludzie z pasją i doświadczeniem zdobytym na uczelniach w Polsce i zagranicą m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim - a Uniwersytet Jagielloński zalicza się do grona 10 najlepszych uczelni w Europie Środkowej i Wschodniej, co potwierdza ranking brytyjskiej firmy Quacquarelli Symonds (z końca 2015 r.) oraz ranking webometryczny (mierzący obecność w Internecie) Laboratorium Cybermetrycznego Hiszpańskiej Narodowej Rady Badań (ze stycznia 2015 r.)

  4. Kształcąc się w PWSW masz gwarancję, że otrzymujesz wiedzą z najwyższą jakością i starannością

  5. Nasza uczelnia należy do grona najlepszych ośrodków dydaktycznych w Polsce nagradzanych w licznych konkursach. Ranking Szkół Wyższych „Perspektywa”( patrz m.in. w: Ranking państwowych wyższych szkol zawodowych

  6. Zaplecze dydaktyczne stworzone dzięki środkom z Unii Europejskiej jest na najwyższym poziomie (patrz widok na kampus PWSW)

  7. Posiadamy rozbudowany program porozumień międzynarodowych i wyjazdów stypendialnych, w tym w ramach programu Socratec/ Erasmus plus

  8. Rynek pracy – nasi absolwenci pracują m.in. w wojski, straży granicznej, w Bankach, w korporacjach, w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, w Liniach lotniczych, w Ministerstwie Obrony Narodowej, w Kancelariach prawnych, w wielu firmach międzynarodowych i krajowych, jak również robią karierę naukową dyplomatyczną i biznesową na całym świecie.

Wybrana przez studenta specjalność jest wpisywana na dyplomie ukończenia studiów, a przedmioty realizowane w jej ramach będą wykazane w suplemencie do dyplomu. Oferowane przez Instytut Stosunków Międzynarodowych PWSW specjalności są niezwykle pożądane w dzisiejszym świecie. Ułatwiają także młodym ludziom podjęcie inicjatyw w zakresie przedsiębiorczości, tj. zachęcają do otwierania własnej działalności gospodarczej.

 

Więcej informacji: stosunki@pwsw.pl

lub pod numerem telefonu: +48 16 735 52 40

 

Raport Samooceny - kierunek "stosunki międzynarodowe" za rok akad. 2016/2017
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!