PL EN UA
Strona Główna » Konferencje 2017 » Psychiatria i terapia uzależnień w świetle współczesnych wyzwań

Psychiatria i terapia uzależnień w świetle współczesnych wyzwań

I OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA
"Psychiatria i terapia uzależnień w świetle współczesnych wyzwań"
09.06.2017 r. PRZEMYŚL


Szanowni Państwo,


Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy w związku z organizacją I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej pt. ,,Psychiatria i terapia uzależnień w świetle współczesnych wyzwań" ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się dnia 9 czerwca 2017 roku w auli dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu przy ul. Książąt Lubomirskich 6.
Konferencja skierowana jest przede wszystkim do grupy zawodowej lekarzy, pielęgniarek, terapeutów, pracowników socjalnych oraz studentów i absolwentów tych kierunków. Do dyskusji zapraszamy również przedstawicieli innych środowisk naukowych, m. in.: socjologów, pedagogów, psychologów. Udział w Konferencji będzie okazją do wymiany doświadczeń, poglądów oraz przedstawienia własnych osiągnięć naukowych dotyczących prezentowanej problematyki.
Mamy nadzieję, że uczestnictwo w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej umożliwi biorącym w niej udział pogłębienie wiedzy oraz nawiązanie trwałej współpracy naukowej i zawodowej. Serdecznie Państwa zapraszamy.  

dr n. o zdr. Barbara Stawarz
Dyrektor
Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego
im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!