PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Szkolenia, warsztaty

Szkolenia, warsztaty

Bezpłatne szkolenie z języka angielskiego trwające 240 godzin na poziomie A1+A2 lub poziomie B1+B2 z materiałami dydaktycznymi. więcej »
09.08.2017, 12:09
Bezpłatny projekt CYFROWA SZANSA - szkolenia z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych więcej »
7 czerwca br. odbędą się kolejne zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego. Będą one dotyczyły zagadnienia komunikacji międzyludzkiej. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kierowanie zgłoszeń do Akademickiego Biura Karier. więcej »
Już 24 maja br. odbędą się kolejne zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego. Będą one dotyczyły zagadnienia komunikacji międzyludzkiej. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kierowanie zgłoszeń do Akademickiego Biura Karier. więcej »
Ucz się 7x szybciej, dzięki 3 prostym sposobom więcej »
Kolejne zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego odbędą się 26 kwietnia 2017 r., godz. 13:00, sala 2.7 Kolegium Techniczne. Temat najbliższych warsztatów to: Sprawne zarządzanie czasem. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kierowanie zgłoszeń do Akademickiego Biura Karier. więcej »
Kolejne zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego odbędą się 5 kwietnia 2017 r. więcej »
Pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego odbędą się 29 marca 2017 r. więcej »
Wykłady, warsztaty i debaty o wyzwaniach współczesnego świata, czyli rusza nabór do 16. edycji Letniej Szkoły Wyszehradzkiej. więcej »
Powiślańska Fundacja Społeczna zaprasza studentów kierunków społecznych na wykłady. więcej »
Kolejne szkolenie w cyklu Potęga umysłu odbędzie się 3 kwietnia br. o godz. 10:00, w Kolegium Wschodnim, s. 219. więcej »
Euro-Forum zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych kursach j. angielskiego, j. niemieckiego w ramach projektu „Centrum Kompetencji Językowych” więcej »
Strona: 1 | 2  »       [strona 1 z 2 - wszystkich aktualności: 16]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!