PL EN UA
Strona Główna » Studiuj na PWSW » Z nami zdobędziesz atrakcyjny zawód i poznasz ciekawych pracodawców

Z nami zdobędziesz atrakcyjny zawód i poznasz ciekawych pracodawców

Oferujemy studia na trzynastu kierunkach (anglistyka, polonistyka, lingwistyka stosowana, politologia, stosunki międzynarodowe, socjologia, historia, mechatronika, inżynieria środowiska, inżynieria transportu i logistyki, bezpieczeństwo i produkcja żywności, architektura wnętrz, projektowanie graficzne), na których do wyboru są atrakcyjne specjalności (m.in. celno-skarbowa, biznes międzynarodowy, zarządzanie transportem i in.). Dzięki profilowi praktycznemu, w tym praktykom, nasi absolwenci są bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy w wyuczonych zawodach, co więcej, często podczas praktyk właśnie poznają swoich przyszłych pracodawców.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.pwsw.pl/zasady-rekrutacji

Atrakcyjny zawód to nie jedyny atut naszych absolwentów wchodzących na rynek pracy. Działające w strukturach uczelni Akademickie Biuro Karier oferuje studentom certyfikowane szkolenia, dostosowane do ich potrzeb. Prowadzone na uczelni - we współpracy z jednostkami zewnętrznymi, np. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej - warsztaty przybierają zarówno formę tradycyjnych zajęć, jak nowocześniejszą - webinariów, w których studenci mogą uczestniczyć w dowolnym miejscu. ABK posiada status agencji pośrednictwa pracy - pozyskuje i publikuje za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych oferty pracy.
Różne formy szkoleń i oferty pracy to nie jedyne zadania Akademickiego Biura Karier. Zajmuje się ono równoeż organizacją spotkań z pracodawcami, organizacją targów pracy i podejmuje szereg innych działań wspierających sprawne poruszanie się po rynku pracy.

Zajrzyj do zakładki ABK:


  ABK_PWSW1.JPG

lub obejrzyj nasz profil:

abk.jpg

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!